Náš tým je tu pro Vás!

Letošní termíny pro nafocení vaší svatby jsou již skoro všechny plné. Je mi ale více než jasné, že přes léto proběhne spousta žádostí o ruku a do roka a do dne se budou konat svatby další. Takže,až se vám, milé dámy, zaleskne na ruce ten nejkrásnější prsten a vaše „ano“ rozbrečí nejednoho tvrďáka, začněte si pomalu plánovat váš nejkrásnější den. Určitě budete potřebovat někoho, kdo vás nalíčí a od toho tu je úžasná a opravdu perfektní Anička.

Pak budete jistě hledat toho nejlepšího kameramana a kdo jiný než náš Jarda Klapka (ano, opravdu se tak jmenuje) by to zvládl lépe. Pod jeho rukama vznikají hudební klipy, ale také reportáže z akcí a hlavně opravdu dojemná svatební videa!

 

Na žádné pořádné veselici také nesmí chybět fotokoutek, vtipné ale i vážné fotky vytištěné přímo na místě, nebo později v elektronické podobě, to už záleží jen na vás. Transparentů hromada, nebo si udělejte vlastní – tady se fantazii meze nekladou. Tým našich zkušených fotografů a tiskařů se už jistě těší, jaké kreace vymyslíte.

 

A co by to bylo za akci, bez pořádného DJ. Marek jako ostřílený moderátor z rádia už ví, jak to chodí a nic ho nemůže překvapit. Playlist vám dokáže namixovat přesně podle vašeho přání a je mistrem improvizace. Tenhle kluk totiž přesně ví, co chcete slyšet a vždy dokáže rozproudit zábavu v ten pravý okamžik. Tohle je přesně DJ Marek Grande!

 

Bojíte se nudy nebo toho, že nedokážete naplánovat a správně načasovat svůj den?Tak od toho tu je přeci náš zkušený moderátor a ten nejlepší ve své profesi. Ten, od kterého se učí Leoš, vždy stoprocentní Ondřej Rázl. Mistr převleků a improvizace!Nevěříte?Vyzkoušejte sami.

 

Tak, to už důležité máte, teď zbývá jen najít někoho, kdo vám to všechno nafotí. A od toho jsem tu já. K vaší svatbě budu přistupovat přesně tak, jak si budete přát. Vše si dohodneme předem a domluvíme,zda mám přijet už ráno a fotit přípravu, nebo chcete jen někoho, kdo zdokumentuje obřad. To všechno záleží jen na vás. Nebráním se žádným experimentům, a proto se nebojte napsat cokoliv vás napadne.