Ze života fotografa

Letošní termíny pro nafocení vaší svatby jsou již skoro všechny plné. Je mi ale více než jasné, že přes léto proběhne spousta žádostí o ruku a do roka a do dne se budou konat svatby další. Takže,až se vám, milé dámy, zaleskne na ruce ten nejkrásnější prsten a vaše „ano“ rozbrečí nejednoho tvrďáka, začněte si pomalu plánovat váš nejkrásnější den. Určitě budete potřebovat někoho, kdo vás nalíčí a od toho tu je úžasná a opravdu perfektní Anička.

Pak budete jistě hledat toho nejlepšího kameramana a kdo jiný než náš Jarda Klapka (ano, opravdu se tak jmenuje) by to zvládl lépe. Pod jeho rukama vznikají hudební klipy, ale také reportáže z akcí a hlavně opravdu dojemná svatební videa!

 

Na žádné pořádné veselici také nesmí chybět fotokoutek, vtipné ale i vážné fotky vytištěné přímo na místě, nebo později v elektronické podobě, to už záleží jen na vás. Transparentů hromada, nebo si udělejte vlastní – tady se fantazii meze nekladou. Tým našich zkušených fotografů a tiskařů se už jistě těší, jaké kreace vymyslíte.

 

A co by to bylo za akci, bez pořádného DJ. Marek jako ostřílený moderátor z rádia už ví, jak to chodí a nic ho nemůže překvapit. Playlist vám dokáže namixovat přesně podle vašeho přání a je mistrem improvizace. Tenhle kluk totiž přesně ví, co chcete slyšet a vždy dokáže rozproudit zábavu v ten pravý okamžik. Tohle je přesně DJ Marek Grande!

 

Bojíte se nudy nebo toho, že nedokážete naplánovat a správně načasovat svůj den?Tak od toho tu je přeci náš zkušený moderátor a ten nejlepší ve své profesi. Ten, od kterého se učí Leoš, vždy stoprocentní Ondřej Rázl. Mistr převleků a improvizace!Nevěříte?Vyzkoušejte sami.

 

Tak, to už důležité máte, teď zbývá jen najít někoho, kdo vám to všechno nafotí. A od toho jsem tu já. K vaší svatbě budu přistupovat přesně tak, jak si budete přát. Vše si dohodneme předem a domluvíme,zda mám přijet už ráno a fotit přípravu, nebo chcete jen někoho, kdo zdokumentuje obřad. To všechno záleží jen na vás. Nebráním se žádným experimentům, a proto se nebojte napsat cokoliv vás napadne.

 

 


Svatební sezóna pomalinku končí a až na pár zimních výjimek, bude zase na chvilku klid. Takže nechám fotovýbavu odpočinout, srovnám svatební galerie, doplníme webovky a budu se těšit na maturitní plesy a nějaké to podzimní a předvánoční focení.

Letošní svatby všechny doprovázelo letní počasí a někdy se to vedro nedalo opravdu vydržet. Naštěstí to všechny nevěsty zvládly na výbornou. Technika se taky v tom vedru neroztekla, takže bych to považoval za dobrý ročník. Ač je každá svatba v něčem jiná, vždy se musí vyfotit takové ty povinné fotky a potom když je splněno je čas na ty momentky a focení všeho toho dění okolo. Tuhle část mám na svatbě nejradši, protože zde je konečně prostor pro to vymýšlet ty nejkrásnější snímky. Takže pokud Váháte jestli mě oslovit pro Váš svatební den, nebojte se, nafotím Vám všechno od rána, kdy se všechno chystá, až do večera kdy končí zábava. Je jasné, že každý má trochu jiný styl svatebního dne a proto i já přistupuji ke každému focení individuálně. Nečekejte že mám připravené různé balíčky, od základního po DeLuxe. Prostě jak se domluvíme, tak to nafotím a když si v půlce dne vzpomenete, že má přijet ještě teta z Prahy, tak na ní počkám. Zkuste si se mnou nejdřív domluvit schůzku, kde se můžete zeptat na cokoliv a když budete chtít vyrazíme i na společné focení a potom už je jen na Vás jestli nafotím i váš den D nebo ne.

Rozmýšlejte ale rychle, jelikož termíny na rok 2019 se začínají plnit, tak aby zrovna Váš den, nebyl už plný.


Bylo nebylo, jednoho krásného dne, mi můj kamarád povídá. „Hele nechtěl bys mít vlastní webovky“. No popravdě jsem nad tím nikdy nepřemýšlel a ani jsem po nich nějak extra netoužil, ale proč vlastně ne. Tak tedy slovo dalo slovo, no spíš jsem mu jen napsal něco jako že „OK“ a o se už o všechno postaral. Jeho práci najdete na jeho webu http://goatcoding.cz/ a musím říct, že je to opravdu machr.

Vůbec jsem netušil jak by měli vlastně takové stránky vypadat, má to být reklama sebe sama, nebo jen taková ukázka co vlastně dokážu, nebo spíš nedokážu. Zkrátka musel jsem vymyslet co tam návštěvníci vlastně najdou. Tak dnes je tedy web hotový a já se pokusím vám představit, co tedy jsem vlastně schopný vyfotit. Jestli se najde nějaký fanoušek, můžete poslat mojí tvorbu dál mezi kamarády a známé a pokud ne, tak s tím už asi nic neudělám.

Díky za váš čas a podporu.